پروژه پیاده راه ارم

« شهر انسان محور» از شعار های بسیار دلگرم کننده ای بود که از ابتدای روی کار آمدن شورای پنجم و شهردار منتخب جناب آقای مهندس اسکندرپور به عنوان محور فعالیتهای این مجموعه به کرات مورد استفاده قرار کرفت ؛ که اگر  با حسن ظن کارنامه این عزیزان را مورد مداقه قرار دهیم در این راستا موفقیتهای زیادی نیز کسب شده است.
از شاخصه های شهر انسان محور میتوان به تامین آرامش روحی و آسای جسمی افراد پیاده ، ایجاد جاذبه های سمعی و بصری برای اولویت قرار دادن پیاده روی ، رفع آشفتگی های شهری ، تقویت حمل و نقل عمومی و ... اشاره نمود که در هر مقال قدم هایی شایان توجه برداشته شده است.
در همین راستا سنگفرش‌ نمودن یکی از مهمترین خیابانهای شهر شیراز که از جذابترین محورهای گردشگری کشور میباشد در دستور کار شهرداری منطقه ۱ قرار کرفته است.
طراحی فاز ۱ و ۲ این محور که با هدف آرام سازی حرکت سواره و ملموس نمودن حضور پیاده همراه با ایجاد جاذبه های نوری توسط استاد ایروانیان انجام گرفته به اتمام رسیده و در حال طی روند اداری جهت اجرا میباشد و انشالله با همت شهرداری منطقه ۱ به عنوان یکی از نقاط افتخار مجموعه شورا و شهرداری در سال جاری تقدیم شهروندان شهر شعر و ادب ، شیرازِ شهر راز خواهد شد.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک شیراز

منبع : شهرداری منطقه یک شیراز
۵۳۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است