شهردار منطقه یک شیراز اعلام کرد:

آبگرفتگی زیر گذر شهیدان شیخی ناشی از سرریز شدن شبکه آب و فاضلاب بود و مقرر شد این سازمان به بازسازی دریچه منهول اقدام کند

 آب گرفتگی زیر گذر شهیدان شیخی ناشی از سرریز شدن شبکه آب و فاضلاب بود و مقرر شده این سازمان اقدام به بازسازی دریچه منهول کند.
مهندس نامورچی با اشاره به آبگرفتگی ناشی از بارندگی امروز در زیر گذر شهیدان شیخی گفت: ضمن عذر خواهی از شهروندان به اطلاع میرساند که با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی در خصوص بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر، برنامه ریزی لازم توسط حوزه اجرایی شهرداری منطقه یک صورت پذیرفته و کلیه پمپ ها و تاسیسات مربوطه از سوی کارشناسان مورد بازبینی قرار گرفته و ناظرین مقیم در نقاط حساس جهت سرکشی مکرر مشخص شد.

وی افزود: در زمان بارندگی امروز شبکه آب و فاضلاب شهری به مرحله اشباع رسید و سرریز شدن آب متعفن از منهول موجود در رامپ خروجی زیرگذر و آب گرفتگی نسبتا شدیدی را نیز به دنبال داشت که با حضور به موقع پرسنل حوزه اجرایی شهرداری منطقه یک و عملکرد مطلوب تاسیسات شهری این مشکل در سریعترین زمان ممکن مرتفع شد.

شهردار منطقه یک شیراز اضافه کرد: با پیگیری های لازم نمایندگان محترم شرکت آب و فاضلاب شهری در محل حاضر و مقرر گردید طی دو روز آینده نسبت به رفع مشکل اقدام لازم صورت پذیرد تا دیگر شاهد مشکلاتی در این زمینه نباشیم.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک شیراز 

منبع : شهرداری منطقه یک شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۱۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است