شهردار منطقه یک شیراز

شفافیت در راس امور قرار گیرد

برگزاری نشست هم اندیشی یاوران شورای منطقه یک با عضو شورا و شهردار منطقه یک
نخستین نشست هم اندیشی یاوران شورای محلات منطقه یک با حضور لیلا دودمان عضو شورای اسلامی شهر و غلامرضا نامورچی شهردار و معاونین شهرداری منطقه یک امروز شنبه ۶اردیبهشت ماه ٩٩ برگزار شد.
در ابتدای جلسه لیلا دودمان عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه یک با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به حاضرین،  ارتباط پایدار و فراگیر بین شهرداری و یاوران شورا را سبب پویایی محلات عنوان نمود و اظهار داشت: یاوران شورای محلات به عنوان زبان گویای مردم هستند و برای حل مشکلات شهروندان حضور یاوران در کنار شهرداری را امری مهم عنوان نمود.
وی در ادامه یاوران شورا را امین و ناظر مردم بر عملکرد شهرداری دانست و افزود یاوران با اطلاع و انتقال خواسته ها و نیازهای شهروندان به شهرداری ها و همچنین آگاه نمودن شهروندان از نحوه خدمات رسانی شهرداری به آنها ،نقش بسیار مهمی در مشارکت مردم و افزایش رضایتمندی شهروندان از فعالیت ها و اقدامات شهرداری ها دارند.
دودمان خاطر نشان ساخت برخی پروژه ها  از قبیل لوله گذاری دفع آبهای سطحی، آسفالت معابر، اجرای پل عابر پیاده و بازگشایی پارک محله ای در سال قبل اجرا نگردید که در دستور کار سال جاری جهت اجرا قرار خواهد گرفت.
غلامرضا نامورچی شهردار منطقه یک شیراز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات یاوران شورای محلات منطقه عنوان کرد:مردم هزینه اداره شهر را پرداخت می‌کنند و حق دارند از خرج کرد این هزینه‌ها اطلاع پیدا کنند و باید شفافیت در راس امور قرار بگیرد تا مردم به ما اعتماد و در حل مشکلات ما را یاری کنند.
شهردار منطقه یک شیراز در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با ویروس کرونا در سطح منطقه پرداخت و گفت: با تعریف بیش از 60پروژه در سال جاری نهضت بازآفرینی و توسعه فضاهای شهری در سطح منطقه یک را شاهد خواهیم بود.
نامورچی اضافه کرد:یاوران محلات با اشراف و درک متقابل مشکلات و معضلات محلات متبوع خود و نیز چالش ها و کمبود های فراروی مدیریت شهری در راستای تحقق خواسته های بحق شهروندان با تلاش های شبانه روزی سر از پا نشناخته و همواره در جهت نیل به اهداف و رفع موانع پیرامونی نقش بسزایی ایفاء می نمایند و ابراز امیدواری کرد تا با برگزاری دوره ایی این جلسات و انجام برنامه ریزی های لازم در اسرع وقت شاهد برطرف شدن مسائل و مشکلات شهروندان باشیم. 
در ادامه این جلسه یاوران شورای اسلامی شهر منطقه یک با بیان مسائل و مشکلات منطقه خود، به بررسی راهکارهای حل آنها پرداختند.

منبع : شهرداری منطقه یک شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است