آماده باش نیروهای شهرداری منطقه یک شیراز جهت مقابله با آبگرفتگی

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری منطقه یک شیراز از آماده باش کامل نیروهای شهرداری منطقه با توجه به بارش باران در روزهای اخیر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک شیراز، سید مهدی سادات شجاعی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری منطقه یک، در بازدید میدانی از سطح منطقه گفت: به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با بارندگی‌های ناگهانی و حوادث احتمالی ناشی از بارش ها، تمامی امکانات و نیروها آماده باش هستند.
سادات شجاعی افزود: در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور و پیشگیری از آبگرفتگی، تدابیر و برنامه ریزی لازم برای واحدها، اکیپ‌های خدماتی و عملیاتی انجام شده است.
معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری منطقه یک شیراز اظهار داشت: به منظور ساماندهی و جلوگیری از آبگرفتگی آب های سطحی، عملیات لایروبی ونظافت رودخانه خشک و کانال های سطح منطقه ، دریچه ها وچاله پمپ ها به خصوص در کنارگذرساحلی و معابر اصلی،لوله گذاری در نقاط حادثه خیز و نظافت و شست وشوی جوی ها اب در سطح منطقه در سال گذشته انجام شده است.
وی تأکید کرد: جلب رضایت شهروندان یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین اهدافی است که شهرداری منطقه در قالب برنامه‌های خود برای دستیابی به آن تلاش می‌کنند.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک

منبع : شهرداری منطقه یک شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۱۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است