تاریخ درج : شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
دیدار شهردار منطقه یک شیراز و عضو شورای اسلامی شهر با خانواده شهید حمید قهارترس
شهردار منطقه یک شیراز و عضو ناظر شورای اسلامی شهر شیراز با خانواده معظم شهید «حمید قهارترس» دیدار کردند.
به گزارش ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه یک شیراز،  در این دیدار که با هدف تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و بزرگداشت نام یاد شهدا انجام شد، «غلامعلی ترابی» عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز گفت: خانواده شهدا ولی نعمت ما هستند و دیدار با خانواده شهدا و آگاهی از مقاومت و صبوری آنها، انگیزه خدمت را در مسئولان دو چندان می‌کند.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا، گنجینه های ارزشمند نظام و انقلاب هستند، اظهارداشت: اقتدارایران اسلامی  برگرفته از ایثار شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و بصیرت خانواده های عزیز آنها است و اگر امروز کشور ایران در آرامش و امنیت می باشد، به برکت خون شهدا و ازخودگذشتگی خانواده های معظم آنها است.
غلامعلی ترابی با اشاره به اینکه امروز وظیفه ماست که در راه شهدا گام برداریم، افزود: با توجه به عزم و سیاست های شورای اسلامی در راستای تکریم و گرامیداشت خانواده‌های معظم شهدا، در این دیدارها ضمن تقدیر و تکریم از خانواده های معزز شهدا تلاش میکنیم تا مسائل و درخواستهای این عزیزان در کوتاهترین زمان ممکن برطرف شود.
«عبدالصالح رستم زاده» شهردار منطقه  یک شیراز نیز در این دیدار، ضمن دلجویی از خانواده شهید قهارترس، خانواده شهدا را اسوه صبر و استقامت دانست و خدمت‌رسانی و تکریم خانواده آنها را وظیفه و تکلیف مسئولان دانست.
رستم زاده در ادامه با بیان اینکه پیرو درخواست خانواده شهید حق شناس در خصوص تقاضای نامگذاری کوچه به نام شهید والامقام هماهنگی لازم با کمیته نامگذاری شورا انجام و به زودی تابلو منقش به عکس و اطلاعات شهید گرانقدر در کوچه نصب خواهد شد تا عطر ایثار و شهادت هرچه بیشتر در فضای جامعه پراکنده شود افزود: یقین داریم به برکت خون پربرکت شهدا و مجاهدت‌های آنها در راه حفظ استقلال و کیان کشور و دین مقدس اسلام، مسیر رشد و توسعه جامعه هموار بوده و تنها با همان تفکر انقلابی و جهادی می‌توان قله‌های ترقی را یکی پس از دیگری پیمود.
در ادامه این دیدار، خانواده شهید حمید قهار ترس به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های این شهید پرداختند ودر پایان، شهردار منطقه یک و عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اهدای لوحی از صبر و بردباری خانواده‌ شهید قهارترس تقدیر به عمل آوردند.
ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه یک شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
چهارراه خلدبرین، جنب پارک خلدبرین
36476703_36476044
36476034
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۱/۰۸