تاریخ درج : شنبه ۳ دی ۱۴۰۱
شهردار منطقه یک شیراز از آمادگی نیروهای خدمات شهری منطقه برای مقابله با بارش ها خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، عبدالصالح رستم زاده شهردار منطقه یک شیراز گفت: همزمان با اعلام هواشناسی مبنی بر پیش بینی بارندگی کلیه عوامل اجرایی منطقه با بکارگیری تجهیزات در آماده باش کامل قرار دارند.
عبدالصالح رستم زاده افزود: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر نیروهای خدمات شهری در آماده‌باش کامل قرار دارند و برای اطمینان از کنترل مشکلات احتمالی، اقداماتی نظیر شناسایی نقاط آبگیر، استقرار نیروها به همراه تجهیزات، اولویت بندی معابر اصلی و فرعی، کنترل و بازبینی چاه های جذبی، بررسی پیام های مربوط به آبگرفتگی معابر در سامانه 137 و ... انجام شده است.
وی با اشاره به اجرای مستمر لایروبی انهار، کانال ها و جوی های آب و بازدید از رودخانه خشک و چاله پمپ ها ادامه داد: در سال جاری حوزه های اجرایی و عمرانی شهرداری منطقه مکلف به پیش بینی تمهیدات لازم و اجرای لوله گذاری، هدایت و جمع آوری آب های سطحی، رفع نقاط آبگیر و مقابله با اثرات مخرب بارندگی در سطح منطقه از جمله محله ابیوردی یک و سه، بلوار چمران، خیابان بعثت و میدان امام حسین(ع)، خیابان نشاط و مشیر غربی شدند تا  از مشکلات  شهروندان در هنگام بارندگی کاسته شود.
شهردار منطقه یک در پایان از شهروندان خواست تا با رعایت موارد زیست محیطی، نریختن زباله و ضایعات ساختمانی در جوی ها و معابر، شهرداری منطقه را در جلوگیری از بروز خسارت به تاسیسات و معابر شهری، ایجاد ترافیک و آبگرفتگی یاری نمایند.
 
                                                  روابط عمومی شهرداری منطقه یک

سامانه ها
پیوندها
نشانی
چهارراه خلدبرین، جنب پارک خلدبرین
36476703_36476044
36476034
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۱۱/۰۷