تاریخ درج : سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
آیین معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه یک شیراز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک شیراز، امروز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ با حضور سرهنگ کریمی فرمانده حوزه بسیج جواد الائمه،  حکم ابلاغ فرماندهی پایگاه بسیج شهرداری منطقه یک که از سوی سرهنگ علی پور فرمانده سپاه ثارالله شیراز صادر شده است به عبدالصالح رستم زاده شهردار منطقه یک اهدا شد.

رستم زاده در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به مسئولان بسیج ادارات کل استان عنوان کرد: در هر جایگاهی که مسئولیت داریم  باید آگاه باشیم دشمن با هدف قرار دادن مباحث اقتصادی، معیشت مردم، ایجاد چالشها و مباحث فرهنگی به دنبال ضربه زدن به کشور و نظام و انقلاب اسلامی است و این موضوع مسئولیت ما به عنوان یک بسیجی را دارای اهمیت بیشتری می کند.

شهردار منطقه یک شیراز افزود: رسالتی که امروز بر عهده ماست حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب همانند نهاد بسیج به عنوان یک ارزش و اعتقاد است.

در ادامه این جلسه سرهنگ کریمی فرمانده بسیج حوزه جواد الائمه  با تاکید بر اینکه بسیجی باید دغدغه مند باشد و برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب و ارتقاء آن خون دل بخورد ابراز امیدواری کرد با این روحیه و تفکری که در این فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه یک وجود دارد شاهد دستاوردهای ماندگاری از این پایگاه باشیم.

وی با تاکید بر مساله تبیین و آگاهی بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی اضافه کرد: بسیجیان ادارت نیز با خدمت به مردم کاری جهادی انجام می دهند و مجموعه پایگاههای مقاوت بسیج ادارات در واقع پرچم دار خدمت رسانی به مردم است و دراین راه بسیج ادارات رسالتی سنگین برعهده دارد .

در پایان این مراسم با اهدا حکم  فرمانده سپاه ثارالله،  عبدالصالح رستم زاده بعنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه یک شیراز منصوب شد.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
چهارراه خلدبرین، جنب پارک خلدبرین
36476703_36476044
36476034
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۱۱/۰۷