تاریخ درج : چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱
بازدید میدانی شهردار منطقه یک از پروژه های عمرانی منطقه
بازدید میدانی شهردار منطقه یک از پروژه های عمرانی منطقه
 
مهندس رستم زاده هدف از این بازدید را پیگیری روند اجرایی پروژه های عمرانی و رفع مشکلات منطقه عنوان کرد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک امروز پنچشنبه 16 شهریورماه مهندس رستم زاده به اتفاق مسولین منطقه از پروژههای عمرانی منطقه بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای آنها قرار گرفتند.
 
شهردار منطقه یک در حاشیه این بازدید بر بهینه سازی و مدیریت منابع و زمان در اجرای پروژه ها براساس نیاز شهروندان تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد : مسئولین منطقه علاوه بر پیگیری و اجرای پروژه ها باید حضور مستمر و پایا پای به صورت فیزیکی در پروژه ها داشته و همچنین دقت در اجرا و برآورد هزینه پروژه ها تأکید کرد
رستم زاده تسریع بر روند پیشرفت پروژه ها تاکید و گفت: سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی از خواسته ها  و اولویت های کاری ما می باشد ولی این بدان معنا نیست که در کیفیت سهل انگاری شود و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر قرار ندهیم .
وی افزود نگاه کارشناسی همراه با دقت وسرعت می تواند موجب افزایش اعتماد عمومی شود که نتیجه آن حرکت به سمت توسعه و احیای شهر و منطقه خواهد بود و باعث به وجود آمدن فضای بهتری برای شهروندان خواهد شد
شهردار منطقه یک شیراز گفت این گونه بازدیدها باعث می شود از نزدیک شاهد نواقص و کاستی های سطح منطقه باشیم و به طور جد در رفع این مشکلات قدم برداریم و برای آبادانی شهر و آسایش مردم بیش از پیش تلاش نمائیم.
 
قابل ذکر است در جریان این بازدید از پروژهای در دست اقدام منطقه از جمله سبزراه چمران به طول 2/8کیلومتر لوله گذاری آبهای سطحی خیابان زند به طول 600متر لوله گذاری محله ابیوردی ،زیر سازی ، جدول و کانیوا گذاری محدوده و همچنین بهسازی فضای سبز سطح منطقه بازدید و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
چهارراه خلدبرین، جنب پارک خلدبرین
36476703_36476044
36476034
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۷/۱۴